TR EN
© 2022
COPYRIGHT
ENGİN FIRAT
FİKİR SANAT
21 May 2015 Thursday

Çok Üst Sınıf bir sele almadan bisikletimle birlikte gelen seleye alışmaya çalıştım. Ancak sele can sıkan bir şey olduğu gibi canda acıtıyor. Sele üzerine baskıyı azaltmak açısından piyasada rahatlıkla bulabileceğiniz jelli sele kılıfı ekleyerek biraz nefes aldığımı düşünüyorum. Yumurtalıklarda oluşan uyuşma ve prostata yapılan baskı biraz azaldığını düşünüyorum. Jelli Kılıf güneşte kalınca biraz formunu bozabiliyor birde bana söylenen yorumlara göre kuşlarında oldukça ilgisini çektiği söyleniyor. Eğer turda bisikletinizi kontrolsüz olarak bırakırsanız geldiğinizde kılıf delinmiş hapsedilmiş jelin koltuktan dışarı çıkmış olarak bulmanız mümkün.Uzun turlarda 100 km yi geçen turlarda jelli kılıfın yanma ve pişik yapacağı söyleniyor forumlarda eğer non stop gitmeyecekseniz yani belli aralıklarla dinlenme var ise lokasyonunuzda bunu yaşamayacaksınızdır.

16 May 2015 Saturday

Enerjinizi kaybetmeden enerji ve güç kazanmak istiyorsanız, eğimli yollarda tırmanışlarda öncelikle yolu beyninizle çıkmanız gerekmektedir. Beyninizin kabul ettiği her komut beden tarafından aşılması mümkündür.

16 May 2015 Saturday

Aslında cevap oldukça basit oldu. 17 Yıl aradan sonra bisiklete binme fikri biraz mesaimin ofis ortamında geçmesi, birazda farklı bir arayıştan kaynaklanmaktadır. Bilgisayar başında grafik tasarım çalışırken yorulmayan beden kendisinden geçmiş bir beyinle akşam uyku problemlerde eklenince aklıma hem spor hem de eğlenceli olan bu bisiklet fikri oluştu.

EFSANAT'da yer alan uygulamaların tüm hakları ve sorumluluğu Engin Fırat Fikir Sanat'a aittir.
Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.